Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: seni Samanyolu Galaksisi'nden ötede, çok uzaklarda bulunan Andromeda Galaksisi'ne götürüyor. Uzaylılar ile savaşırken bize düşman bölgelerinde liderlik et.
Kategori RPG
Yayıncı Electronic Arts
Yapımcı BioWare
Çıkış Tarihi 23.03.2017
Platformlar PC, Playstation 4, Xbox One
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Mass Effect: Andromeda

Oyun Açıklamaları

Pathfinder'ı oyna: Askeri eğitimli keşif ekip lideri - derin özelleştirme ve ilerlemeleri ile. Andromeda Galaksisi'nde insanlığımızın devamı bir sonraki evresinde, oyun boyunca alacağın nihai kararlar buradaki sonumuzu belirleyecek.

Andromeda Galaksisi'nin tüm gizemleri ve insanlığın son umutları senin omuzların üzerine doğru uzanıyor. Kendine sormalısın... Ne kadar uzağa gideceksin?

Yeni yıkılabilir siperler, güçlendirilmiş dikey zıplama ile, tüm yeni silahlar senin dövüşlerde çığır açmanı sağlayacak. Harika silahlar ve teknolojiler ile heybetli kahramanını yarat. Silahlar ve esnek kabiliyet ağacı ile, kendi oyun stilin seni en güçlü uzaylılara karşı durdurulamaz yapacak.

Apex güçlerine katıl: Mass Effect: Andromeda'nın Multiplayer modu sana sınıf seçenekleri ile 4 oyunculu co-op deneyimine götürüyor. Takımına 3 arkadaşını çağır ve Andromeda'nın kritik bölgelerini düşman tehditlerinden koru.