Vainglory Haftanın Kahramanı: Ardan!

12.01.2017
Bu hafta Ardan'ı anlatıyoruz!

Herkese kocaman merhabalar! Bu hafta size Ardan’dan selam ve sağlık dolumu getirdim.


Ardan, izlediğimiz maçlarda da kompozisyonlarda da sıklıkla kullanılan gezinmeci ve şu an kaptan olarak geçen bir kahraman. Belki destekte diyebiliriz Ardan’a.


Ardan’ın avantajı, eşi Julia’nın Hediyesi. Bu avantaj, Ardan’ın aldığı her hasarda, eksik sağlığın %1’i kadar iyileşmesini sağlıyor. Yetenekleri ise, Vanguard, Kan için Kan ve Zırh Eldiveni şeklinde sıralanabilir. Ardan’ın yetenek kullanımının, intikam gerektirdiğini söylemeden geçmeyelim.


İntikam, enerji yerine geçen, sarı çubuk. Yani yetenek kullanırken harcadığınız şey, enerjiden değil, sarı çubuktan gidiyor. İntikamı düşmanınıza yaptığınız saldırılar gibi yollarla kazanabiliyorsunuz.


Ardan’ın Vanguard yeteneğinin, zor savaşlar için inanılmaz katkı sağladığı su götürmez bir gerçek. Takımınızda savaşın ortasına zıp zıp zıplayan ve ölmek için yer arayan bir arkadaşınız varsa, üzülmeyin. Ardan çaresine bakacaktır. Ama abartmamak gerekir, Ardan’ın destekleyiciliğinin de bir sınırı var.


Ardan’a yönelik faydalı eşya dizilimleri için, şuraya tıklayabilirsiniz.

Ardan, takımının faydalı üyesi olmaktan öte, hüzünlü bir geçmişe sahip. Eşi Julia, o gece Catherine tarafından öldürüldüğünde zor bir karar vermek zorunda kaldı. Ya çocukları -Vox ve Celeste- ya da Julia… Siz neyi seçerdiniz?

Onlar saniyeler önce keçi konusunda, keçinin dışarıdan gelen sesi eşliğinde konuşuyorlardı. Celeste, aksağanını annesinden almıştı. Vox ve Celeste keçileri seviyordu. Ardan, Julia’ya ona sormadan bir keçi aldığı için kızgındı. Bir süre sonra keçinin sesi kesildi. Daha sonra da Julia’nın sesi… Julia, Catherine’nin göğsüne indirdiği bıçak tarafından öldürülmüştü…

Ardan, intikam dolu bir baba ve fedakar bir kahraman...

Yine aynı günde, haftaya görüşmek üzere! Galibiyetiniz bol olsun...

Yazar: Ezgi Dengiz @ZegeedVG