Hardek: "Sadece son haftada fnatic, Rogue, NRG, Immortals ve Echo Fox Vainglory'e katıldı!"

16.02.2017
NRG eSports Vainglory oyuncusu Hardek, düşüncelerini Gamecell Buzz'a anlattı.

Taşınabilir MOBA konseptini oyuncularla kusursuz bir şekilde buluşturan Vainglory'in, e-spor sahnesinde de yarattığı bu yeni akıma, sahnenin büyük isimleri dahil olmaya başlıyor. Dünyaca ünlü fnatic, Rogue, Immortals, NRG eSports ve son zamanların öne çıkan ismi Echo Fox, Vainglory takımlarını geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Bu beş takım Vainglory Dünya Şampiyonası öncesinde kozlarını Run The Gauntlet adı verilen sezon öncesi turnuvada paylaşacakken, ünlü e-spor kulübü NRG eSports'un Vainglory kadrosundan Rommel "Hardek" Soriano, yeni kurulan takımı ve Vainglory'in gelişimi hakkındaki düşüncelerini Gamecell Buzz'a anlattı.

Rommel "Hardek" Soriano:

"Vainglory her gün biraz daha büyüyor. Sadece son haftada Fnatic, Rogue, Echo Fox, Immortals ve NRG eSports gibi takımlar Vainglory sahnesinde de yer alacaklarını duyurdu.

Diğer takımlarla karşılaştırıldığında, benim parçası olduğum takım daha yeni. O yüzden şu an takım içerisinde bir uyum sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yapmak için iletişime büyük önem vermeli ve pozitif bir tavırla disiplin içerisinde olmalıyız. Bu kilit noktaların bizi zirveye taşıyacağını düşünüyorum.

Beni ve takımımı destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Lütfen bizi ve benim yeni ailem NRG eSports'u desteklemeye devam edin. Sizi gururlandıracağız!"