Milli Hearthstone Takımımız Yenilgisiz Devam Ediyor!

18.04.2017
Hearthstone Global Games'in ikinci haftasında Vietnam ile karşılaşan takımımız rakibini ezici bir skorla mağlup etti.

Kullanıcıların oyları ile belirlenen Hearthstone takımımız şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet aldı. Bugün sabah saat 10:00'da Vietnam ile oynanan maçta rakibini 3-0'lık ezici bir üstünlük ile alt eden oyuncularımızı başarısından dolayı kutluyoruz. 48 ülkeden 4'er kişilik takımlardan oluşan Global Games hakkında bilgi vermek gerekirse, takımlar ülkelerin en fazla HFT puanı bulunan 1 oyuncu ve yapılan oylamada en fazla puanı alan 3 kişiden oluşuyor. Şu anda ikinci haftanın içinde bulunduğumuz turnuvada biz G grubunda bulunuyoruz.

G Grubu
Toplamda 48 takımdan oluşan turnuvada, ikinci aşamada 24 takım elenecek. Üçüncü aşamada ise bu sayı azalarak 16 takıma düşecek ve finale bir adım daha yaklaşmış olacaklar. Son aşama olan finalde son 4 takım şampiyonluk için yarışacaklar. Bizim şampiyonluk için yarışacak dörtlümüzü ise aşağıda bulabilirsiniz.


Takımımızın grup birinciliğini korumak için 25 Nisan'da karşılaşacağı bir sonraki rakip ise Singapur. Takımımıza rakipleri karşısında başarılar diliyoruz.